Chat with us, powered by LiveChat

Налаштування PPPoE в Windows 7

 1. Переходимо в Пуск - Панель управління - Мережа та Інтернет - Центр управління мережами і загальним доступом - Зміна параметрів адаптера.
  Налаштування PPPoE в Windows 7,1 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
  Налаштування PPPoE в Windows 7,2 - інтернет-провайдер Briz в ОдесіНалаштування PPPoE в Windows 7,3 - інтернет-провайдер Briz в ОдесіНалаштування PPPoE в Windows 7,4 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
 2. Знаходимо підключення по локальній мережі, натискаємо по ньому правою кнопкою миші і обираємо "Властивості". Виділяємо "Протокол інтернету TCP/IP v4" і натискаємо кнопку "Властивості". Встановлюємо отримання параметрів з'єднання на автоматичний режим.
  Налаштування PPPoE в Windows 7,5 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
  Налаштування PPPoE в Windows 7,6 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
 3. Повертаємося в "Центр управління мережами і загальним доступом". Натискаємо кнопку "Підключення до Інтернету", jбираємо "Швидкісне (з PPPoE)".Налаштування PPPoE в Windows 7,7 - інтернет-провайдер Briz в ОдесіНалаштування PPPoE в Windows 7,8 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
  Налаштування PPPoE в Windows 7,9 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
 4. Додаємо ім'я користувача (login) і пароль (password), як в договорі. Нижче вкажіть ім'я підключення - "Бріз". Натискайте "Підключити".
  Налаштування PPPoE в Windows 7,10 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
 5. Натисніть правою кнопкою мишки по створеному підключенню і оберіть "Властивості". Перейдіть у вкладку "Безпека". обираємо "Шифрування даних" - необов'язкове. Встановлюємо галочку - "Протокол перевірки пароля CHAP". Натискаємо кнопку "ОК".
  Налаштування PPPoE в Windows 7,11 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
 6. У вікні натискаємо кнопку "Так".
  Налаштування PPPoE в Windows 7,12 - інтернет-провайдер Briz в Одесі
 7. Якщо ви змінюєте обладнання, до якого підключено кабель BRIZ, то необхідно повідомити техпідтримці MAC-адресу нового пристрою або самостійно змінити MAC-адресу в особистому кабінеті.

Контакти служби підтримки

Помічник від «BRIZ» в Telegram

 • Переглядайте інформацію щодо вашого облікового запису;
 • Самостійно реєструйте MAC-адресу вашого пристрою.
Приєднуйтесь до нас в Telegram
Контакти служби підтримки - інтернет-провайдер Briz в Одесі