Chat with us, powered by LiveChat
Як економити на інтернеті і ТБ - інтернет-провайдер Briz в Одесі

Як економити на інтернеті і ТБ

«Бріз» - це не тільки швидкий Інтернет і великий вибір телеканалів. «Бріз» - це ще й можливість економити при оплаті послуг. Зробити це можна кількома способами.

«Бонус-Бріз» надає бонуси за передоплату

Зробіть передоплату за наступний місяць і на ваш рахунок надійдуть 5% від витраченої суми. Наприклад, в поточному місяці ви наперед оплатили послугу «Інтернет 100 Мбіт/с» вартістю 259 грн. Відразу після оплати на ваш бонусний рахунок надійде 12,95 бонусів. Накопичені бонуси використовуйте для оплати послуг: 1 бонус дорівнює 1 гривні. Економте, підсумовуючи бонуси і гроші. 

Передоплата за кілька місяців ще вигідніше

Заплатіть вперед і отримаєте знижку 5% при оплаті від 3-х до 5-ти місяців, 10% - за передоплату від 6-ти до 11-ти місяців, 20% - за передоплату на 12 місяців та більше. Не забудьте про бонуси: на ваш рахунок повернеться 5% за кожен передплачений місяць. Подвійна вигода!

Рік зі знижкою 50% новим абонентам

Ідеальна можливість підключити інтернет або інтернет + ТВ за супер-знижкою! Весь рік плати за будь-який пакет в два рази менше, за умови безперервної оплати послуги до 1 числа кожного місяця.

Оплата без комісії
Платіть без комісії за допомогою мобільного додатку «Мій BRIZ», який є в Google Play і AppStore. Платити через додаток не тільки вигідно, але і зручно!