Вверх

ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ – ДЕШЕВШЕ

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ТА УЧАСТІ В АКЦІЇ «ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ – ДЕШЕВШЕ»

 

1. Взяти участь в Акції «За передоплатою – дешевше» (далі – Акція) можуть всі діючі Абоненти – фізичні особи, які отримують телекомунікаційні послуги ТОВ ТРК «БРІЗ» (далі- Провайдер).

2. Не можуть взяти участь в Акції Абоненти фізичні особи – підприємці та юридичні особи.

3. Період проведення Акції – з 01.02.2019 року по 31.05.2019 року (далі – Період).

4. Територія проведення Акції (далі- Територія) – м. Одеса, с. Фонтанка, с. Олександрівка, с. Крижанівка, с. Корсунці, с. Ілічанка, селище Ліски, с. Вапнярка, с. Нова Дофінівка, с. Красносілка, смт Чорноморське Лиманського р-ну Одеської області, с. Котовка (с. Латівка) та селище Набережне Біляївського району Одеської області.

5. За цією Акцією Абонент отримує знижку 10 (десять) % за замовлені телекомунікаційні послуги Провайдера, за умови внесення ним передоплати за період 12 (дванадцять) місяців.

6. Передоплата за обраний пакет послуг на умовах цієї Акції здійснюється згідно прейскуранту Провайдера, що діє на день здійснення передоплати.

7. Здійснити передоплату за цією Акцією можна тільки за місячні пакети телекомунікаційних послуг, а саме послуг з доступу до мережі Інтернет та/або кабельного телебачення, та/або пакетів Інтернет +ТБ.

8. Для участі в Акції необхідно у визначений Період виконати наступні умови:

* отримувати телекомунікаційні послуги Провайдера (бути діючим Абонентом та отримувати місячні пакети телекомунікаційних послуг (послуги з доступу до мережі Інтернет та/або кабельного телебачення, та/або пакети Інтернет +ТБ));

* здійснити оплату за замовлені пакети телекомунікаційних послуг у формі передоплати. Оплата здійснюється одним платежем у розмірі, що відповідає загальній сумі за замовлені послуги за 12 (дванадцять) місяців з відповідною знижкою 10 (десять) %. Під передоплатою розуміється оплата, що здійснюється за місяці, наступні за поточним оплаченим місяцем.

9. При розірванні договору у передоплачений Абонентом період, внесена за умовами цієї Акції абонентська плата підлягає перерахунку за повною вартістю пакета замовлених абонентом телекомунікаційних послуг без знижки, залишок грошових коштів повертається Абоненту.

10. У разі зміни Абонетом пакету послуг, обраного при здійсненні передоплати, за використані передоплачені місячні пакети послуг здійснюється перерахунок грошових коштів без врахування знижки та залишок внесених Абонентом грошових коштів повертається на особовий рахунок Абонента.

11. Місячні пакети телекомунікаційних послуг, що оплачуються за бали, згідно Програми «Нова Програма «Бонус – Бріз», не входять у кількість місяців за які здійснено передоплату.

12. Оплата за обраний Пакет здійснюється Абонентом в національній грошовій одиниці України – гривні, згідно Прейскуранта Провайдера, що є дійсним на день проведення оплати.

13. Програма для постійно діючих Абонентів – «Нова Програма «Бонус – Бріз» залишається для Абонента чинною.

14. Беручи участь в Акції, Абонент підтверджує, що він ознайомився з цими Правилами та погоджується з їх умовами.

15. Заміна надання Абоненту обумовленної умовами Акції знижки грошовим еквівалентом чи іншим благом не допускається.

 

-+

Перезвоните мне