Вверх

Правила проведення акції 100мбіт + 180 каналів за 100 гривень

ПРАВИЛА УЧАСТІ ТА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «100 МБІТ + 180 КАНАЛІВ – 100 ГРИВЕНЬ/МІСЯЦЬ»

 

1. Взяти участь в Акції «100 мбіт + 180 каналів – 100 гривень/місяць» (далі – Акція) може фізична особа, яка є потенційним Абонентом та яка звернулася до ТОВ ТРК «БРІЗ» (далі- Провайдер) з приводу можливості отримання телекомунікаційних послуг.

2. Під потенційним Абонентом мається на увазі повнолітня дієздатна фізична особа, яка звернулась до Провайдера та бажає здійснити підключення до телекомунікаційної мережі Провайдера вперше (зі створенням нового облікового запису), в тому числі, підключення до мережі Провайдера вперше за адресою підключення.

3. Взяти участь в Акції має право Абонент, який має обліковий запис, але не сплачував за телекомунікаційні послуги Провайдера більше, ніж за 12 місяців поспіль.

4. Отримати телекомунікаційні послуги потенційний Абонент може тільки у разі наявності технічної можливості у Провайдера здійснити підключення до своєї телекомунікаційної мережі та наявності у потенційного Абонента справного кінцевого обладнання, яке є необхідним для отримання послуг.

5. Не можуть взяти участь у Акції фізичні особи – підприємці та юридичні особи.

6. Акційні пакети послуг, які доступні для замовлення потенційними Абонентами на умовах Акції (далі – Акційні пакети послуг):

– «Briz 100 + IPTV Повний» (Briz 100 + 180 каналов IPTV, в том числе 30 каналов HD)

– «Пакет Люкс».

На будь-які інші телекомунікаційні пакети, послуги, підключення до телекомунікаційної мережі Провайдера – дія Акції не розповсюджується.

7. Період проведення Акції – з 01.06.2019 р. по 31.08.2019 р. (далі – Період).

8. Територія проведення Акції – м. Одеса, с. Фонтанка, с. Олександрівка, с. Крижанівка, с. Корсунці, с. Ілічанка, селище Ліски, с. Вапнярка, с. Нова Дофінівка, с. Красносілка, смт Чорноморське Лиманського р-ну Одеської області, с.Котовка та селище Набережне Біляївського району Одеської області (далі – Територія).

9. За умовами цієї Акції потенційний Абонент здійснює вперше підключення до телекомунікаційної мережі Провайдера та отримує обраний ним Акційний пакет послуг на протязі від 1 до 12 місяців* за 100 гривень/місяць.

Перелік Акційних пакетів послуг, їх вартість відповідно до Прейскуранту та вартість відповідно до умов цієї Акції наведено нижче:

 

Акційний пакет послуг Вартість відповідно до Прейскуранту, грн./міс Вартість відповідно до умов Акції, грн./ місяць
«Briz 100 + 180 каналов IPTV, в том числе 30 каналов HDTV» 250 100
«Пакет Люкс» 250 100

 
Отримати Акційний пакет послуг на умовах цієї Акції, потенційний Абонент може у разі виконання ним наступного:

 – замовлення у Провайдера вперше підключення до його телекомунікаційної мережі зі створенням нового облікового запису,

– внесення оплати за підключення до телекомунікаційної мережі Провайдера відповідно до Прейскуранту, що діє на день підключення,

– внесення оплати в день підключення за замовлений Акційний пакет послуг за період від 1 до 12 місяців.

 

* Під періодом від 1 до 12 місяців (Акційний період) мається на увазі отримання Абонентом замовленого Акційного пакету послуг протягом місяця підключення та наступних місяців (від 1 до 12 місяців), кількість яких визначає та оплачує Абонент під час підключення. Місяць підключення входить до Акційного періоду та рахується як нульовий місяць.

 

10. Всі розрахунки здійснюються у національній грошовій одиниці України – гривні.

11. Абонент має право на власний розсуд обрати внесення оплати за Акційний пакет послуг на строк від 1 до 12 місяців одним платежем. Вартість нульового місяця підключення підлягає перерахунку виходячи із його вартості у розмірі 100 гривень/місяць пропорційно до кількості днів з дня підключення по останній день місяця підключення.

12. Всі наступні оплати за телекомунікаційні послуги, після спливу обраних Абонентом акційних місяців з оплатою 100 гривень/місяць, здійснюються Абонентом у розмірі відповідно до діючого Прейскуранту на день проведення оплати.

13. У разі підключення на умовах Акції та у період користування Абонентом Акційним пакетом послуг, Абонент не може одночасно брати участь у інших акціях та спеціальних пропозиціях Провайдера, крім постійно діючої Програми – «Нова Програма «Бонус – Бріз» та Програми «+7 днів».

14. Протягом часу користування Акційним пакетом послуг, Абонент має право обрати будь-який інший з Акційних пакетів послуг.

15. У разі розірвання Договору в період, коли Абонент отримує Акційний пакет послуг, внесені Абонентом грошові кошти, за умовами цієї Акції, не повертаються.

Бонусні бали за Програмою «Нова Програма «Бонус – Бріз» підлягають списанню з облікового запису Абонента, в грошовий еквівалент не перераховуються та не підлягають поверненню Абоненту у будь-якому вираженні.

16. Потенційний Абонент, який має право на участь в Акції, вправі відмовитися від участі в Акції. В такому разі підключення потенційного Абонента здійснюється на загальних підставах.

17. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Акційного пакету послуг. Невиконання передбачених цими Правилами умов позбавляє потенційних Абонентів права на отримання Акційного пакету послуг.

18. Провайдер залишає за собою право на зміну умов або припинення чи продовження Періоду проведення Акції, про що сповіщає Абонентів шляхом оприлюднення відповідної інформації на своєму веб-сайті (briz.ua), інформаційних стендах в офісі, іншими доступними способами.

-+

Перезвоните мне