Вверх

Правила акції «Рік за 50%»

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ТА УЧАСТІ В АКЦІЇ «Рік за 50%»

 

Взяти участь в Акції «Рік за 50%» (далі – Акція) може фізична особа, яка є потенційним Абонентом та яка звернулася до ТОВ ТРК «БРІЗ» (далі- Провайдер) щодо можливості отримання телекомунікаційних послуг.

 

Під потенційним Абонентом мається на увазі дієздатна фізична особа, яка бажає здійснити підключення до телекомунікаційної мережі Провайдера вперше (зі створенням нового облікового запису). Випадки здійснення відновлення облікового запису Абонента не дають можливості взяти участь в Акції

 

Отримати телекомунікаційні послуги потенційний Абонент може тільки в разі наявності технічної можливості у Провайдера здійснити підключення до своєї телекомунікаційної мережі та наявності у потенційного Абонента справного кінцевого обладнання, що необхідне для отримання замовлених послуг.

 

Не можуть взяти участь у Акції фізичні особи – підприємці та юридичні особи.

 

Період проведення Акції – з 01.09.2019 р. по 30.11.2019 р. (далі – Період).

 

Територія проведення Акції – м. Одеса, с. Фонтанка, с. Олександрівка, с. Крижанівка, с. Корсунці, с. Ілічанка, селище Ліски, с. Вапнярка, с. Нова Дофінівка, с. Красносілка, смт Чорноморське Лиманського р-ну Одеської області, с. Котовка (с. Латівка) та селище Набережне Біляївського району Одеської області (далі – Територія).

 

Протягом Періоду проведення Акції, потенційний Абонент, у межах Території, має можливість замовити у Провайдера підключення до пакету послуг з доступу до мережі Інтернет та Інтернет+ТБ (далі – Акційні пакети послуг), та за умови внесення одночасної оплати в момент підключення за місяць підключення (з перерахунком з дня підключення до кінця поточного місяця) та додатково від 1 до 12 місяців у формі передоплати, отримати:

• 50% знижку на оплату вартості Акційного пакету послуг за місяць підключення (з перерахунком з дня підключення до кінця поточного місяця) та додатково від 1 до 12 місяців наступних за місяцем підключення.

 

Перелік Акційних пакетів послуг, їх вартість відповідно до Прейскуранту та вартість відповідно до умов цієї Акції наведено нижче:

Акційний пакет послуг

Вартість відповідно до Прейскуранту, грн./міс

Вартість відповідно до умов Акції, грн./ міс

«60 мбит»

150

75

«80 мбит»

180

90

«100 мбит»

200

100

«250 мбит»

250

125

«500 мбит»

300

150

«IPTV Базовый»

120

60

«IPTV Полный»

150

75

«60 мбит + IPTV Базовый»

200

100

«80 мбит + IPTV Базовый»

220

110

«100 мбит + IPTV Полный»

240

120

«250 мбит + IPTV Полный»

300

150

«500 мбит + IPTV Полный»

350

175

Базовый

130

65

Премиум

200

100

«60 Мбит + ТВ»

200

100

«100 Мбит + ТВ»

240

120

Після передплаченого Абонентом періоду згідно із умовами цієї Акції, вартість обраного пакета послуг сплачується Абонентом згідно чинного на момент оплати Прейскуранту

 

Оплата здійснюється у грошовій одиниці України – гривні, за тарифами, що діють у день здійснення підключення відповідно до прейскуранта Провайдера.

 

У разі підключення на умовах Акції та у період доступу до пакету замовлених та підключених послуг на умовах Акції, Абонент не може одночасно брати участь у інших акціях та спеціальних пропозиціях Провайдера, крім постійно діючої Програми – «Нова Програма «Бонус – Бріз».

 

Протягом здійснення доступу до замовлених та підключених послуг на умовах Акції, Абонент має право обрати будь-який інший пакет послуг на акційних/постійних умовах, що доступний йому для підключення у телекомунікаційній мережі Провайдера, але обрати знову пакет послуг за цією Акцією та на її умовах, після зміни його на інший пакет, Абонент не може.

 

В такому випадку, вартість фактично отриманих Абонентом телекомунікаційних послуг перераховується за повною вартістю. Залишок грошових коштів після перерахунку залишається на рахунку Абонента і може бути використаний Абонентом на власний розсуд. Надання Абоненту пакету послуг на умовах цієї Акції (зі знижкою) скасовується. Бонусні бали за Програмою «Нова Програма «Бонус – Бріз» залишаються на особовому рахунку Абонента.

 

У разі розірвання Договору, Абоненту повертаються грошові кошти, що залишаються після проведення перерахунку вартості фактично отриманих Абонентом телекомунікаційних послуг за повною вартістю. Бонусні бали за Програмою «Нова Програма «Бонус – Бріз» підлягають списанню з особового рахунку Абонента, в грошовий еквівалент не перераховуються та не підлягають поверненню Абонентові у будь-якому вираженні.

 

Провайдер залишає за собою право на зміну умов або припинення чи продовження Строку проведення Акції, про що сповіщає Абонентів шляхом оприлюднення відповідної інформації на своєму веб-сайті (briz.ua), інформаційних стендах в офісі, іншими доступними способами.

Передзвоніть мені


Відповідно до вимог чинного законодавства України послуга "Передзвоніть мені" працює з 09:00 - 22:00. Якщо ви хочете вирішити ваше запитання після 22:00, необхідно телефонувати за номерами технічної підтримки +38 (068) 797 25 25 +38 (093) 797 25 25 +38 (095) 797 25 25