Вверх

Правила акции “2021 зі знижкою 50%”

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ТА УЧАСТІ В АКЦІЇ «2021 зі знижкою 50%»

  1. Взяти участь в Акції «2021 зі знижкою 50%» (далі – Акція) може фізична особа, яка не є Абонентом та яка звернулася до ТОВ ТРК «БРІЗ» (далі – Провайдер) щодо можливості отримання телекомунікаційних послуг, а також місцем підключення є приміщення (квартира, будинок, кімната тощо) житлового фонду. Для виключення можливих непорозумінь, під приміщенням житлового фонду мається на увазі приміщення, в якому проживає Потенційний абонент та/або інші фізичні особи, та яке не використовується з комерційною метою. Провайдер має право відмовити Потенційному абоненту в участі в Акції у разі, якщо є ознаки того, що приміщення використовується з комерційною метою.
  2. Під потенційним Абонентом мається на увазі дієздатна фізична особа, яка бажає здійснити підключення до телекомунікаційної мережі Провайдера вперше (зі створенням нового облікового запису). Випадки здійснення відновлення облікового запису Абонента не дають можливості взяти участь в Акції; Абонент, який не сплачував послуги Провайдера більше ніж 12 місяців поспіль має право взяти участь в Акції.  
  3. Отримати телекомунікаційні послуги потенційний Абонент може тільки в разі наявності технічної можливості у Провайдера здійснити підключення до своєї телекомунікаційної мережі та наявності у потенційного Абонента справного кінцевого обладнання, що необхідне для отримання замовлених послуг.
  4. Не можуть взяти участь у Акції фізичні особи – підприємці та юридичні особи.
  5. Період проведення Акції – з 01.01.2021 р. по 31.12.2021 р. (далі – Період).
  6. Територія проведення Акції – м. Одеса, с. Фонтанка, с. Олександрівка, с. Крижанівка, с. Корсунці, с. Ілічанка, селище Ліски, с. Вапнярка, с. Нова Дофінівка, с. Красносілка, смт Чорноморське Лиманського р-ну Одеської області, с. Котовка (с. Латівка) та селище Набережне Біляївського району Одеської області (далі – Територія).
  7. Протягом Періоду проведення Акції, потенційний Абонент, у межах Території, має можливість замовити у Провайдера підключення до пакету послуг з доступу до мережі Інтернет та Інтернет+ТБ (далі – Акційні пакети послуг) та отримати 50% знижку на оплату вартості Акційного пакету послуг за місяць підключення (з перерахунком з дня підключення до кінця поточного місяця) та за кожен місяць користування послугами по 31 грудня 2021 року включно. Повна вартість Акційного пакету послуг визначається відповідно до чинного Прайс – листу Провайдера на день здійснення оплати. 

Перелік Акційних пакетів послуг, їх вартість відповідно до Прайс-листу та вартість відповідно до умов цієї Акції наведено нижче: 

Акційний пакет послуг
«60 мбит»
«80 мбит»
«100 мбит»
«250 мбит»
«500 мбит»
«1000 мбит+TV max»
«60 мбит + IPTV Базовий»
«80 мбит + IPTV Базовий»
«100 мбит + IPTV Премиум»
«250 мбит + IPTV Премиум»
«500 мбит + IPTV Премиум»
« 500 Мбит + ТВ»
« 250 Мбит + ТВ»
« 100 Мбит + ТВ»
« 60 Мбит + ТВ»
«1000 Мбит» + TV max»
«500 Мбит +TV max»
«250 Мбит +TV max»
«100 Мбит +TV max»

8. Знижка на умовах цієї Акції надається Абоненту тільки у разі безперервної сплати ним Абонентської плати та у випадку невнесення попередньої оплати послуг на наступний місяць згідно із умовами договору – участь в Акції для Абонента припиняється.

9. З 01.01.2022 року вартість обраного пакету послуг сплачується Абонентом згідно чинному Прайс-листу.

10. Оплата здійснюється у грошовій одиниці України – гривні, за тарифами, що діють на день здійснення оплати відповідно до Прайс-листу Провайдера

11. У разі підключення на умовах Акції та у період доступу до пакету замовлених та підключених послуг  на умовах Акції, Абонент не може одночасно брати участь у інших акціях та спеціальних пропозиціях Провайдера, крім постійно діючої Програми – «Нова Програма «Бонус – Бріз».

12. Протягом здійснення доступу до замовлених та підключених послуг на умовах Акції, Абонент має право обрати будь-який інший пакет послуг (крім акційних), що доступний йому для підключення у телекомунікаційній мережі Провайдера, але обрати знову пакет послуг за цією Акцією та на її умовах, після зміни його на інший пакет, Абонент не може. У разі зміни пакету на будь – який інший з Акційних пакетів послуг, положення цього пункту не застосовуються. Надання Абоненту пакету послуг на умовах цієї Акції (зі знижкою) скасовується. Бонусні бали за Програмою «Нова Програма «Бонус – Бріз» залишаються на особовому рахунку Абонента.

13. При розірванні Договору бонусні бали за Програмою «Нова Програма «Бонус – Бріз» підлягають списанню з особового рахунку Абонента, в грошовий еквівалент не перераховуються та не підлягають поверненню Абонентові у будь-якому вираженні.

14. Провайдер залишає за собою право відмовити Потенційному абоненту у наданні знижки згідно із цією Акцією у разі виявлення порушень правил Акції Потенційним абонентом.

15. При виникненні ситуації, в результаті якої можливе неоднозначне тлумачення цих Правил, а також виникнення будь-яких спірних питань та/чи питань, що не урегульовані Правилами, рішення приймає Провайдер на власний розсуд.

16. За умовами Акції Потенційний абонент не може отримати грошовий еквівалент розміру знижки.

17. Провайдер залишає за собою право на зміну умов або припинення чи продовження Періоду проведення Акції,  про що сповіщає Абонентів шляхом оприлюднення відповідної інформації на своєму веб-сайті (briz.ua), інформаційних стендах в офісі, іншими доступними способами.

 

 

 

Передзвоніть мені


Відповідно до вимог чинного законодавства України послуга "Передзвоніть мені" працює з 09:00 - 22:00. Якщо ви хочете вирішити ваше запитання після 22:00, необхідно телефонувати за номерами технічної підтримки +38 (068) 797 25 25 +38 (093) 797 25 25 +38 (095) 797 25 25