Вверх

Правила акции Briz Friday

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ТА УЧАСТІ В АКЦІЇ “Briz Friday”

1. Ці правила визначають офіційні умови проведення та участі в Акції “Briz Friday” та обсяг прав і обов’язків Провайдера та Абонента.

Основні поняття та визначення:

1.1. Провайдер – ТОВ ТРК «БРІЗ».

1.2. Акція “Briz Friday” (далі – «Акція») – це знижка за передоплату більше трьох місяців одним платежем, яка діє для постійних Абонентів ТОВ ТРК «БРІЗ», які безперервно отримують та сплачують за послуги з доступу до мережі Інтернет та Інтернет + ТБ (пакети з періодом дії – місяць).

1.3. Абонент – повнолітня фізична особа, що досягла 18 років, має діючий договір про надання телекомунікаційних послуг з ТОВ ТРК «БРІЗ» і яка приймає участь в Акції відповідно до її умов.

1.4. Особовий рахунок (далі – Рахунок) Абонента – індивідуальний рахунок Абонента, на якому Провайдер веде облік надходження платежів від Абонента і використання цих коштів на оплату телекомунікаційних послуг за Договором. Дані обліку наведені в особистому кабінеті Абонента на сайті Провайдера або у мобільному додатку «Мій Бріз».

2. В період дії Акції – з 27.11.2020 р. по 29.11.2020 р. (далі – Період) при здійснені передоплати за послуги єдиним платежем за період від 3 до 12 місяців Абонент отримує знижку у розмірі:

  • передоплата на 3 місяці – знижка 10%
  • передоплата на 6 місяців – знижка 20%
  • передоплата на 12 місяців – знижка 30%.

3. Територія проведення Акції – м. Одеса, с. Фонтанка, с. Олександрівка, с. Крижанівка, с. Корсунці, с. Ілічанка, селище Ліски, с. Вапнярка, с. Нова Дофінівка, с. Красносілка, смт Чорноморське Лиманського р-ну Одеської області, с. Котовка (с. Латівка) та селище Набережне Біляївського району Одеської області (далі – Територія).

4. Оплата здійснюється у грошовій одиниці України – гривні, за тарифами, що діють на день здійснення оплати відповідно до Прайс-листу Провайдера.

5. У Акції не можуть взяти участь фізичні особи-підприємці та юридичні особи.

6. У разі розірвання Договору, Абоненту повертаються грошові кошти, що залишаються після проведення перерахунку вартості фактично отриманих Абонентом телекомунікаційних послуг за повною вартістю. Бонусні бали за Програмою «Нова Програма «Бонус – Бріз» підлягають списанню з особового рахунку Абонента, в грошовий еквівалент не перераховуються та не підлягають поверненню Абонентові у будь-якому вираженні.

7. Провайдер залишає за собою право на зміну умов або припинення чи продовження Періоду проведення Акції, про що сповіщає Абонентів шляхом оприлюднення відповідної інформації на своєму веб-сайті (briz.ua), інформаційних стендах в офісі, іншими доступними способами.

8. Абоненти, які взяли участь у Акції «ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ-ДЕШЕВШЕ», при розірванні договору у передплачений Абонентом період, внесена за умовами цієї Акції абонентська плата підлягає перерахунку за повною вартістю пакета замовлених абонентом телекомунікаційних послуг без знижки, залишок грошових коштів повертається Абоненту. Такий Абонент не може прийняти участь у Акції “Briz Friday” та здійснити перерахування коштів для участь у Акції “Briz Friday”.

9. Абоненти, які є учасниками Акції «ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ-ДЕШЕВШЕ», можуть прийняти участь у Акції “Briz Friday” на отримання знижки за наступний період, який почнеться після закінчення сплаченого періоду Акції «ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ-ДЕШЕВШЕ».

10. Абоненти, що перейшли, у період дії Акції, з більшої на меншу вартість пакету надання послуг, участь у Акції не приймають.

ТОВ ТРК «БРІЗ»

 

Передзвоніть мені


Відповідно до вимог чинного законодавства України послуга "Передзвоніть мені" працює з 09:00 - 22:00. Якщо ви хочете вирішити ваше запитання після 22:00, необхідно телефонувати за номерами технічної підтримки +38 (068) 797 25 25 +38 (093) 797 25 25 +38 (095) 797 25 25