Вверх

 • 24 лютого ми оновлюємо прайс-листи № 2.2 i № 4.1
  Замість добових пакетів 20/40/60/80 Мбіт/с — представляємо новий пакет:
  Інтернет подобово 100 Мбіт/с - 15 грн./добу
 • За допомогою Особистого кабінету дивіться стан Вашого рахунку, легко змінюйте тарифний план, зв'яжіться з підтримкою 24/7 в онлайн чаті, підключіть додаткові послуги та багато іншого.
  Нові можливості:

  • «Регулярний платіж» - не хвилюйтеся щодо своєчасної оплати за послуги, налаштуйте «Регулярний платіж» і з Вашої картки буде автоматично списуватися сума абонплати за 3 дні до кінця місяця. За день до списання з карти платежу, на ваш email буде відправлено лист - повідомлення про списання коштів. Коли функція «Регулярний платіж" увімкнена - зміна налаштувань Автооплати недоступна, Автооплата в режимі "Розширена".

  • Максимум свободи для авторизації:
  • За допомогою email - авторизація доступна після підтвердження, поштою натиснувши на кнопку "Підтвердити".

  • За допомогою Google і Facebook - авторизація доступна після підключення соціальних акаунтів в особистому кабінеті.

  • В налаштуваннях профілю буде відображено куплене обладнання.
 • "Футбол 3" - частина телевізійної сім'ї Футбол 1/2. «Футбол 3» буде транслювати матчі плей-офф Ліги націй УЄФА.

  "РИБАЛКА ТБ" - рибні місця України, ексклюзивні репортажі з найбільших змагань України і світу, інтерв'ю з професіоналами рибалки і відомими рибалками-любителями.
 • Забудьте про збої чи необхідність перезавантаження з сучасним роутером - MikroTik hAP ac2.
  Ви зможете користуватися інтернет пакетами 250, 500 або 1000 Мбіт / с, обмежувати доступ користувачам, регулювати параметри мережі.
  Домашня техніка робить життя простіше і приємніше, коли у неї є безперервний вихід в мережу інтернет.
  Інтернет для Вашого комфорту - майстер привезе, встановить і налаштує.
 • 200 каналів IPTV на три місяці в подарунок.

  При підключенні * до мережі Бриз виберіть Інтернет пакет і ми надамо до нього 200 каналів IPTV в подарунок ** на три місяці! Акція на підключення діє з 01.12.2019 по 29.02.2020.

  * Якщо за адресою підключення не було абонента провайдера «Бриз» останні 3 місяці.

  ** Під «подарунком» мається на увазі надання пакету «IPTV повний - 200 каналів» на період поточний місяць від дати підключення + 3 наступні місяці за 1 гривню.

 • Додаток для AndroidTV!

  Качай додаток BRIZ SMART TV і дивись тв канали на приставках і телевізорах з операційною системою androidTV. Плати за 1 пакет IPTV і дивись BrizTV на 5 пристроях. Приємного перегляду!
 • BrizTV на Android!

  Завантажуй додаток BrizTV в Google Play для комфортного перегляду IP телебачення на телефонах та планшетах із системою Android. Сплачуй за один пакет IPTV та дивись BrizTV на 5 пристроях одночасно. Приємного перегляду!
 • MikroTik hAP ac lite tower


  Це дводіапазонний Wi-Fi-роутер, що працює одночасно на частотах 2,4 і 5 Ггц.

  Безпроводовий роутер підтримує роботу в бездротових стандартах 802.11 a / b / g / n / ac.

  hAP ac lite tower підтримує роботу на частоті 5ГГц, тому він забезпечить стабільну роботу в багатоквартирних будинках та офісних будинках з високим рівнем перешкод.


  MikroTik RB952Ui-5ac2nD-TC підтримує подачу живлення за допомогою стандартного блоку живлення або через 1-й мережевий порт по технології Passive POE.


  Через 5-й мережевий порт можна подавати харчування 24В 0,5А по технології Passive POE на іншу пристрій, наприклад, запустити вуличну Wi-Fi точку.


  Особливістю роутера є новий дизайн корпусу. Універсальний корпус дозволяє встановити пристрій вертикально на столі, горизонтально у вигляді башни або настінути на стіну.


  Операційна система RouterOS Level 4, яка управляє маршрутизатором, дозволяє настроїти обмеження швидкості інтернету, закривати доступ до певних сайтів або соціальних мереж, ограничить закачку торрентов, налаштувати VPN підключення, організувати HotSpot, налаштувати роутер на одночасну роботу з двома інтернет-провайдерами та багато іншого.

 • Стабільність - без перезавантажень!


  MikroTik hAP Lite TC – продукція латвійського виробника мережевого устаткування. hAP Lite TC компактна точка доступу, яка підходить для квартир, будинків та офісів. З цим обладнанням можете забути про постійні перезагрузках і скидах налаштувань. Багатофункціональний девайс має велике меню налаштувань:
  • регулює параметри бездротової мережі
  • контролює доступ користувачів
  • обмежує пропускну здатність
  До MikroTik hAP Lite TC можна підключити додаткові роутери, що дозволяє збільшити зону покриття.
 • Шановні абоненти!
  Якщо ви з будь-якої причини вчасно не сплатили послуги інтернет, скористайтеся програмою «+7 днів».
 • Програма «Бонус-Бриз»
  Дія Бонус-Бриз поширюється тільки на пакети Інтернет або Інтернет+ТБ.

  Використовувані терміни

  1. Бали – умовні одиниці, що формують бонусний рахунок абонента. Не конвертуються в гривню.
  2. «Бонус-Бриз» – офіційна назва програми лояльності для діючих абонентів компанії.
  3. Послуги / пакети послуг – це проведена провайдером діяльність, спрямована на задоволення потреб абонентів.

  У чому полягає програма «Бонус-Бриз»

  Мета програми «Бонус-Бриз»: економія коштів користувачів за рахунок їх безперервного використання послуг провайдера. Кожен абонент може обмінювати накопичені бали на діючі послуги (місячні пакети з надання доступу до телебачення та Інтернету).

  Нарахування балів відбувається з розрахунку: 10 гривень = 1 бал. У розрахунок береться сума в гривнях, яка сплачується щомісяця за користування обраним пакетом. Нарахування балів відбувається в останній день місяця. При цьому кількість балів округляється. Наприклад, якщо абонент в місяць заплатив 69 гривень, то буде нараховано 6 балів. Для нарахування балів абонент повинен щомісяця оплачувати цікавлять його послуги. У разі переривання своєчасних щомісячних оплат, бали накопичені і закріплені за аккаунтом обнуляються.

  Умови використання балів

  1 бал при оплаті відповідає 1 гривні. Підсумувати бали і реальні гроші не можна – потрібно мати всю суму балів для оплати послуги / пакета послуг, актуальна вартість яких вказана на сайті.

  Як обміняти бали на послуги

  Перевірка кількості балів і їх обмін на послуги здійснюються через Особистий кабінет на сайті компанії, в розділі “Оплата послуг”.

  Приклад дії програми

  Якщо абонент щомісяця оплачує послуги на суму 120 гривень, то через 10 місяців на рахунку абонента буде 120 балів. Їх можна обміняти на послугу, що має вартість 120 гривень або менше (в рахунок наступного або будь-якого іншого місяця, за бажанням).

Новини

Акції

Техн роботи

s3nkui54

МАГАЗИН МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ

 
Ви можете придбати необхідне 
мережеве обладнання у нас на сайті

 

MikroTik RB2011 – багатопортовий маршрутизатор, оснащений потужним процесором з тактовою частотою 600 MHz, п’ятьма мережевими портами 10/100 Mbps, п’ятьма портами 10/100/1000 Mbps, а також портом SFP для підключення до оптоволоконних мереж. Крім того, в роутері встановлено двоканальний радіомодуль потужністю 100 мВт, що працює в частотному діапазоні 2,4 GHz, передбачені серійний (консольний) порт RJ45, порт microUSB і дві виносні всеспрямовані антени з посиленням 4 dBi кожна. Так само зверху на корпусі пристрою розташований LCD екран.

 

 

Перезвоните мне