Вверх

 • Інтернет + ТБ за ціною піци!)

  Пакети "Люкс" чи "Briz 100 + IPTV + HD" це 100 Мбіт/с і 180 каналів  за 100 грн/міс.

  Акція на підключення діє з 01.06.2019 по 31.08.2019 Правила проведення акції.
 • BrizTV на Android!

   

  Дивіться телеканали на смартфонах та планшетах Android. Для цього необхідно підключити один з пакетів IPTV та завантажити додаток BrizTV в Google Play. 
  Приємного перегляду!

 • За передоплатою - дешевше!

  При оплаті за пакети Інтернет, ТБ чи Інтернет + ТБ за 12 місяців знижка - 10 %.

  Діє з 1-го червня 2019 до 31-го серпня 2019

 • MikroTik hAP ac lite tower


  Це дводіапазонний Wi-Fi-роутер, що працює одночасно на частотах 2,4 і 5 Ггц.

  Безпроводовий роутер підтримує роботу в бездротових стандартах 802.11 a / b / g / n / ac.

  hAP ac lite tower підтримує роботу на частоті 5ГГц, тому він забезпечить стабільну роботу в багатоквартирних будинках та офісних будинках з високим рівнем перешкод.


  MikroTik RB952Ui-5ac2nD-TC підтримує подачу живлення за допомогою стандартного блоку живлення або через 1-й мережевий порт по технології Passive POE.


  Через 5-й мережевий порт можна подавати харчування 24В 0,5А по технології Passive POE на іншу пристрій, наприклад, запустити вуличну Wi-Fi точку.


  Особливістю роутера є новий дизайн корпусу. Універсальний корпус дозволяє встановити пристрій вертикально на столі, горизонтально у вигляді башни або настінути на стіну.


  Операційна система RouterOS Level 4, яка управляє маршрутизатором, дозволяє настроїти обмеження швидкості інтернету, закривати доступ до певних сайтів або соціальних мереж, ограничить закачку торрентов, налаштувати VPN підключення, організувати HotSpot, налаштувати роутер на одночасну роботу з двома інтернет-провайдерами та багато іншого.

 • Стабільність - без перезавантажень!


  MikroTik hAP Lite TC – продукція латвійського виробника мережевого устаткування. hAP Lite TC компактна точка доступу, яка підходить для квартир, будинків та офісів. З цим обладнанням можете забути про постійні перезагрузках і скидах налаштувань. Багатофункціональний девайс має велике меню налаштувань:
  • регулює параметри бездротової мережі
  • контролює доступ користувачів
  • обмежує пропускну здатність
  До MikroTik hAP Lite TC можна підключити додаткові роутери, що дозволяє збільшити зону покриття.
 • Програма "+7 днів"
  Дана програма дає можливість отримати доступ в Інтернет на швидкості вашого пакету у перші 7 днів місяця.
  Обов'язкова умова:  Оплачений пакет Інтернет за попередній місяць.

      797-11-22, 797-20-20, 093 530 11 44, 097 158 31 31, 066 739 13 33
     вул. Ген. Бочарова, 2; 9.00-19.00, понеділок-субота
 • Програма «Бонус-Бриз»
  Дія Бонус-Бриз поширюється тільки на пакети Інтернет або Інтернет+ТБ.

  Використовувані терміни

  1. Бали – умовні одиниці, що формують бонусний рахунок абонента. Чи не конвертуються в гривню.
  2. «Бонус-Бриз» – офіційна назва програми лояльності для діючих абонентів компанії.
  3. Послуги / пакети послуг – це проведена провайдером діяльність, спрямована на задоволення потреб абонентів.

  У чому полягає програма «Бонус-Бриз»

  Мета програми «Бонус-Бриз»: економія коштів користувачів за рахунок їх безперервного використання послуг провайдера. Кожен абонент може обмінювати накопичені бали на діючі послуги (місячні пакети з надання доступу до телебачення та Інтернету).

  Нарахування балів відбувається з розрахунку: 10 гривень = 1 бал. У розрахунок береться сума в гривнях, яка сплачується щомісяця за користування обраним пакетом. Нарахування балів відбувається в останній день місяця. При цьому кількість балів округляється. Наприклад, якщо абонент в місяць заплатив 69 гривень, то буде нараховано 6 балів. Для нарахування балів абонент повинен щомісяця оплачувати цікавлять його послуги. У разі переривання своєчасних щомісячних оплат, бали накопичені і закріплені за аккаунтом обнуляються.

  Умови використання балів

  1 балл при оплате соответствует 1 бал при оплаті відповідає 1 гривні. Підсумувати бали і реальні гроші можна – потрібно мати всю суму балів для оплати послуги / пакета послуг, актуальна вартість яких вказана на сайті.

  Як обміняти бали на послуги

  еревірка кількості балів і їх обмін на послуги здійснюються через Особистий кабінет на сайті компанії, в розділі “Оплата послуг”.

  Приклад дії програми

  Якщо абонент щомісяця оплачує послуги на суму 120 гривень, то через 10 місяців на рахунку абонента буде 120 балів. Їх можна обміняти на послугу, що має вартість 120 гривень або менше (в рахунок наступного або будь-якого іншого місяця, за бажанням).

Новини

Акції

Техн роботи

s3nkui54

МАГАЗИН МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ

 
Ви можете придбати необхідне 
мережеве обладнання у нас на сайті

 

MikroTik RB2011 – багатопортовий маршрутизатор, оснащений потужним процесором з тактовою частотою 600 MHz, п’ятьма мережевими портами 10/100 Mbps, п’ятьма портами 10/100/1000 Mbps, а також портом SFP для підключення до оптоволоконних мереж. Крім того, в роутері встановлено двоканальний радіомодуль потужністю 100 мВт, що працює в частотному діапазоні 2,4 GHz, передбачені серійний (консольний) порт RJ45, порт microUSB і дві виносні всеспрямовані антени з посиленням 4 dBi кожна. Так само зверху на корпусі пристрою розташований LCD екран.

 

 

Перезвоните мне