Вверх

 • Шановні абоненти!

   

  Указом Президента України №82 / 2019 від 19.03.2019г. введено в дію рішення РНБО України від 19.03.2019г. «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції)».

  У зв'язку зі вступом в силу Указу Президента, провайдери, терміном на 3 роки, зобов'язані заблокувати доступ абонентів до сайтів компаній, що потрапили під його дію.

   

  З Указом Президента, а також переліком сайтів, які підлягають блокуванню, Ви можете ознайомитися за посиланням:

  https://www.president.gov.ua/documents/822019-26290

 • Об'єднані пакети: не тільки зручно, але й ВИГІДНО!


  Заощаджуй до 35% на пакетах інтернет і телебачення!

  Підключаючи послугу «Объединенные пакеты», Ви отримуєте можливість користуватися якісним інтернетом до 100 Мбіт / с і дивитися до 250 каналів телебачення в максимальній якості.

 • BrizTV на Android!

   

  Дивіться улюблені телеканали на сматфонах та планшетах Android. Для цього необхідно підключити 1 з пакетів IPTV і завантажити додаток BrizTV в Google Playmarket. Приємного перегляду!

 • Акція на підключення Інтернету і ТБ «50% до кiнца 2019».


  Чудова пропозиція для всіх хто вперше * підключається до мережі "Бриз"! Вибравши пакет Інтернет ** або ТВ, або об'єднаний пакет Інтернет + ТВ пользуйтель обраною послугою до кінця 2019 року, оплачуючи (одноразово або помісячно, у вигляді передоплати) 50% від вартості пакета за чинним на момент оплати прейскурантом.  

  * Перше підключення - якщо за адресою підключення не було абонента провайдера «Бриз» (останні 12 місяців)
  **Пакети «Гігабітні» і добові не потрапляють під дію акції.   Акція діє з 01.03.2019 по 31.05.2019.
 • За передоплатою - дешевше!

   

  При внесенні попередньої оплати за місячні пакети Інтернет або ТВ або Інтернет + ТВ за період 12 місяців діє знижка 10 %.

   

  Попередня оплата - оплата, вироблена за місяці, наступні за поточним оплаченим місяцем.

  Якщо абонент, за його власним бажанням, не користуватиметься послугами весь передплачений період (наприклад, захоче повернути назад залишок невикористаних коштів до закінчення передплаченого періоду) то за минулі місяці абонентська плата буде перерахована без знижки.

   

  Діє з 1-го лютого 2018 до 31-го травня 2019

 • MikroTik hAP ac lite tower


  Це дводіапазонний Wi-Fi-роутер, що працює одночасно на частотах 2,4 і 5 Ггц.

  Безпроводовий роутер підтримує роботу в бездротових стандартах 802.11 a / b / g / n / ac.

  hAP ac lite tower підтримує роботу на частоті 5ГГц, тому він забезпечить стабільну роботу в багатоквартирних будинках та офісних будинках з високим рівнем перешкод.


  MikroTik RB952Ui-5ac2nD-TC підтримує подачу живлення за допомогою стандартного блоку живлення або через 1-й мережевий порт по технології Passive POE.


  Через 5-й мережевий порт можна подавати харчування 24В 0,5А по технології Passive POE на іншу пристрій, наприклад, запустити вуличну Wi-Fi точку.


  Особливістю роутера є новий дизайн корпусу. Універсальний корпус дозволяє встановити пристрій вертикально на столі, горизонтально у вигляді башни або настінути на стіну.


  Операційна система RouterOS Level 4, яка управляє маршрутизатором, дозволяє настроїти обмеження швидкості інтернету, закривати доступ до певних сайтів або соціальних мереж, ограничить закачку торрентов, налаштувати VPN підключення, організувати HotSpot, налаштувати роутер на одночасну роботу з двома інтернет-провайдерами та багато іншого.

 • Стабільність - без перезавантажень!


  MikroTik hAP Lite TC - продукція всесвітньо відомої фірми, так що за якість можна не хвилюватися. У споживчому сегменті роутери цієї компанії відомі не дуже добре, адже випускаються в основному для великих корпоративних мереж. hAP Lite TC це одна з моделей, яку можна використовувати в домашніх умовах - ціна, потужність і надійність пристрою цілком підходять для квартир і приватних будинків.
  MikroTik hAP Lite TC з легкістю витримує порівняння з девайсами від інших компаній в цьому ціновому діапазоні. Потрібно обов'язково виділити:
  • оптимальне співвідношення ціни і якості - за невеликі гроші Ви отримуєте надійний, довговічний і багатофункціональний девайс;
  • стабільну роботу, так що можете забути про постійні перезагрузках і скидах налаштувань;
  • дійсно велике меню налаштувань, в якому можна відрегулювати будь-який параметр бездротової мережі;
  • можливість підключення додаткових роутерів, що значно збільшує зону покриття.

  MikroTik hAP Lite TC - гідний вибір для підключення як домашнього, так і офісного бездротового інтернету.
 • Не встигли внести оплату за Інтернет *? Сущий пустяк!

  Перші 7 днів! На початку місяця автоматично відкритий доступ в інтернет. Швидкість з'єднання відповідає пакету в попередньому місяці.

  Протягом цього часу є можливість внести абонентську плату, коли вам зручно без переривання Інтернету.

  *Інтернет пакети з періодом дії - місяць.

  Увага! Під дію програми «+7 днів» не потрапляють абоненти, у яких в попередньому місяці були тільки пакети IPTV (окремі) або добові пакети або був активований (абонентом) добовий пакет Інтернет в поточному місяці.

      797-11-22, 797-20-20, 093 530 11 44, 097 158 31 31

     вул. Ген. Бочарова, 2; 9.00-19.00, щодня
 • Програма «Бонус-Бриз»
  Дія Бонус-Бриз поширюється тільки на місячні пакети Інтернет або місячні об’єднані пакети, в складі яких є доступ до Інтернету, а саме Інтернет, Інтернет + IPTV, Стандарт і Люкс.

  Використовувані терміни

  1. Бали – умовні одиниці, що формують бонусний рахунок абонента. Чи не конвертуються в гривню.
  2. «Бонус-Бриз» – офіційна назва програми лояльності для діючих абонентів компанії.
  3. Послуги / пакети послуг – це проведена провайдером діяльність, спрямована на задоволення потреб абонентів.

  У чому полягає програма «Бонус-Бриз»

  Мета програми «Бонус-Бриз»: економія коштів користувачів за рахунок їх безперервного використання послуг провайдера. Кожен абонент може обмінювати накопичені бали на діючі послуги (місячні пакети з надання доступу до телебачення та Інтернету).

  Нарахування балів відбувається з розрахунку: 10 гривень = 1 бал. У розрахунок береться сума в гривнях, яка сплачується щомісяця за користування обраним пакетом. Нарахування балів відбувається в останній день місяця. При цьому кількість балів округляється. Наприклад, якщо абонент в місяць заплатив 69 гривень, то буде нараховано 6 балів. Для нарахування балів абонент повинен щомісяця оплачувати цікавлять його послуги. У разі переривання своєчасних щомісячних оплат, бали накопичені і закріплені за аккаунтом обнуляються.

  Умови використання балів

  1 балл при оплате соответствует 1 бал при оплаті відповідає 1 гривні. Підсумувати бали і реальні гроші можна – потрібно мати всю суму балів для оплати послуги / пакета послуг, актуальна вартість яких вказана на сайті.

  Як обміняти бали на послуги

  еревірка кількості балів і їх обмін на послуги здійснюються через Особистий кабінет на сайті компанії, в розділі “Оплата послуг”.

  Приклад дії програми

  Якщо абонент щомісяця оплачує послуги на суму 120 гривень, то через 10 місяців на рахунку абонента буде 120 балів. Їх можна обміняти на послугу, що має вартість 120 гривень або менше (в рахунок наступного або будь-якого іншого місяця, за бажанням).

Новини

Акції

Техн роботи

s3nkui54

МАГАЗИН МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ

 
Ви можете придбати необхідне 
мережеве обладнання у нас на сайті

 

MikroTik RB2011 – багатопортовий маршрутизатор, оснащений потужним процесором з тактовою частотою 600 MHz, п’ятьма мережевими портами 10/100 Mbps, п’ятьма портами 10/100/1000 Mbps, а також портом SFP для підключення до оптоволоконних мереж. Крім того, в роутері встановлено двоканальний радіомодуль потужністю 100 мВт, що працює в частотному діапазоні 2,4 GHz, передбачені серійний (консольний) порт RJ45, порт microUSB і дві виносні всеспрямовані антени з посиленням 4 dBi кожна. Так само зверху на корпусі пристрою розташований LCD екран.

 

 

Перезвоните мне