Вверх

Картка умовного доступу CONAX

CAM-модуль Conax Smit

 

САМ- модуль необхідний для перегляду цифрового телебачення на сучасних телевізорах (плазменні панелі, рідкокристалічні дисплеї та ін.) з вбудованим ТБ-тюнером стандарту DVB-C з підтримкою MPEG-4 і формату HD, з роз’ємом СІ.

 

990.00 грн

ЗАМОВИТИ

 

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ CAM-МОДУЛЯ:

 

Без додаткових проводів і ТБ-тюнера.
Кращу якість зображення. При наявності в телевізорі вбудованого цифрового ТБ-тюнера немає необхідності перетворювати цифровий сигнал в аналоговий, як відбувається у випадку з використанням зовнішнього ТБ-тюнера.
Управління одним пультом ДУ (від телевізора).
Підтримка телебачення високої чіткості – HDTV (Більшість сучасних телевізорів з вбудованим цифровим ТБ-тюнером підтримують формат Full HD або HD Ready).

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CAM-МОДУЛЯ:

 

Стандарт II PCMCIA
100 мм х 58 мм х 5 мм (довжина х ширина х глибина)
100 мм х 58 мм х 5 мм (довжина х ширина х глибина)
68-контактний роз’єм для PCMCIA слота
Робоча напруга: 4.5V – 5.5V
Робочий струм 150mA (коливання можуть виникати в процесі експлуатації).

КАРТКА УМОВНОГО ДОСТУПУ CONAX

Для перегляду закодованих телеканалів в пакетах використовується картка умовного доступу (смарт-карта) з вбудованим мікропроцесором (чіпом), яка поміщається в CAM-модуль CONAX, або в цифровий приймач (CAM-модуль не потрібен).
Інформацію про всі картах доступу зберігається в базі даних і дозволяє точно ідентифікувати абонентів і надані кожному абоненту послуги.
Кожна карта доступу містить унікальну інформацію, необхідну для дешифрування сигналу пакетів телеканалів, володіє унікальним номером, нанесеним на лицьову сторону карти, який буде зареєстрований і використаний абонентом в якості одного з ідентифікаторів.

Перезвоните мне