Вверх

Налаштування поштового клієнта Outlook Express

Налаштування поштового клієнта Outlook Express

При першому запуску Outlook Express програма пропонує створити новий обліковий запис. Якщо з яких-небудь причин це не сталося, можете самостійно запустити Майстер. Зайдіть в меню “Сервіс – Облікові записи”, виберіть закладку “Пошта”, натисніть “Додати – Пошта”:

В поле “Коротке ім’я” – напишіть своє ім’я (це ім’я буде відображатися при отриманні листів від вас):

Далі, в полі “Електронна пошта” введіть електронну адресу, вказану в договорі:

У випадаючому меню “Сервер вхідних повідомлень” вибираємо IMAP. У текстовому полі “Сервер вхідних повідомлень (POP3, IMAP або HTTP)” і “Сервер вихідної пошти (SMTP)”, пишемо mail.briz.ua

mail_oe_04

Тиснемо далі, в новому вікні буде запропоновано ввести ім’я облікового запису та пароль для входу в поштову скриньку.

В поле “Рахунок” вводимо вашу поштову скриньку (ваш логин@breezein.net). У вікні “пароль” – вводимо ваш пароль для входу в інтернет. (Ці дані ви можете знайти в настроювальному аркуші абонента, який видається при підключенні разом з договором)

Тиснемо Далі, потім Готово.

Заходимо в меню Сервіс – Облікові записи, вибираємо вкладку Пошта. Знаходимо там обліковий запис mail.briz.ua, виділяємо її і тиснемо кнопку Властивості:

У властивостях вибираємо вкладку Сервери, ставимо галочку біля напису Перевірка автентичності користувача, тиснемо кнопку Налаштування, точка повинна стояти біля напису Як на сервер вхідної пошти, тиснемо ОК і Застосувати.

Переходимо у вкладку Додатково, необхідно поставити дві галочки біля написів Підключатися через безпечне з’єднання (SSL). В поле Вихідна пошта (SMTP) необхідно вказати порт 465, тиснемо Застосувати.

mail_oe_08

На цьому настройка поштового ящика закінчена.

Перезвоните мне