Вверх

Налаштування поштового клієнта The Bat!

Налаштування поштового клієнта The Bat!

При першому запуску The Bat з’явиться віконце – натискаємо “ОК”. Потім ставимо крапку навпроти “Створити новий поштовий ящик”. Натискаємо “Далі”, якщо це не перший запуск програми, у верхньому меню вибираємо закладку “Ящик”. Вибираємо “Новий поштовий ящик”.

setup-the-bat-01

У назві ящика пишемо будь-яку назву (наприклад Бриз) і тиснемо “Далі”:

setup-the-bat-02

У рядку “Ваше повне ім’я” необхідно вписати ваше ім’я, в рядку “Адреса e-mail” ввести ваш_логин@breezein.net. Натискаємо Далі.

Ставимо крапку навпроти “IMAP4 – Internet Message Access Protocol v4”. В рядки “Сервер для отримання пошти” і “Адреса сервера SMTP” – пишемо mail.briz.ua.

Обов’язково ставимо галочку біля напису “Мій сервер SMTP вимагає аутентифікації”. Натискаємо Далі.

setup-the-bat-04

У рядок “Користувач” необхідно ввести ваш поштовий ящик, а в рядку “Пароль” – ваш пароль для підключення до інтернету. Ці дані можна знайти в настроювальному аркуші абонента, який видається разом з договором при підключенні. Натискаємо Далі.

У наступному вікні буде запропоновано перевірити інші властивості поштової скриньки, ставимо крапку біля напису “Так”, тиснемо “Готово”.

У новому меню в поле “Відправка пошти” в рядку “З’єднання” вибираємо: “Безпечне на спец.порт (TLS)” і вказуємо порт: “465”. В поле “Отримання пошти” в рядку “З’єднання” вибираємо “Безпечне на спец.порт (TLS)”, вказуємо порт: “993”.

setup-the-bat-07

Тиснемо ОК.

Перезвоните мне