Вверх

Налаштування PPPOE-з’єднання для Windows 10

Налаштування локальної мережі в Windows 10

Натискаємо “Пуск” – “Параметри” – “Мережа та Інтернет” – “Ethernet” і натискаємо “Налаштування параметрів адаптера”

windows10-pppoe-1
windows10-pppoe-2
windows10-pppoe-3

Знаходимо Ethernet (підключення по локальній мережі), натискаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо “Властивості”. Виділяємо “IP версії 4 (TCP / IP v4)” і натискаємо кнопку “Властивості”. Встановлюємо отримання IP і DNS в автоматичний режим і натискаємо кнопку “ОК”.

windows10-pppoe-4
windows10-pppoe-5

Створення PPPOE підключення

Повертаємося в “Мережа та Інтернет”. Натискаємо розділ “Голосовий набір”, вибираємо “Налаштування нового підключення” “Підключення до Інтернету”, далі “Швидкісне (з PPPoE)” “.

windows10-pppoe-6
windows10-pppoe-7
windows10-pppoe-8

Вказуємо ім’я користувача (login) і пароль (password), як в настроювальному аркуші абонента (в імені користувача всі букви обов’язково маленькі). Нижче вказуємо ім’я підключення (назва ярлика). Натискаємо “Підключити”, потім пропустити і закрити.

windows10-pppoe-9

Налаштування безпеки

В папці “Мережеві підключення” яка знаходиться по шляху: “Пуск” – “Параметри” – “Мережа та Інтернет” – “Ethernet” – “Налаштування параметрів адаптера” Натискаємо правою кнопкою мишки по створеному підключенню і вибираємо “Властивості”. Переходимо у вкладку “Безпека”. Вибираємо “Шифрування даних” – необов’язкове. Встановлюємо галочку – “Протокол перевірки пароля (CHAP)”. Натискаємо кнопку “ОК”.

windows10-pppoe-10

У вікні натискаємо кнопку “Так”.

windows10-pppoe-11

На цьому настройка підключення завершена.

Перезвоните мне