Вверх

Налаштування PPPOE-з’єднання для Windows 9x / ME / NT / 2k

Windows 9x / ME / NT / 2k

Відкривши цю інструкцію, вам необхідно завантажити драйвер PPPoE для вашої системи в заголовку сторінки. Після того як архів з драйверами викачаний на комп’ютер, розпакуйте архів (правою кнопкою миші по файлу raspppoe_099.zip – витягти / Видобути). Наприклад, розпакуйте архів в папку C: \ PPPoE

Перейдіть в «Пуск» – «Мережа і віддалений доступ до мережі». На значку «Підключення по локальній мережі» натисніть праву кнопку миші і виберіть «Властивості». Натисніть кнопку «Встановити ..». Виберіть «Протокол» і натисніть кнопку «Додати ..».

windowsnt-1
windowsnt-2
windowsnt-3
windowsnt-4

У вікні, натисніть кнопку «Встановити з диска ..». Натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до розпакованим файлів PPPoE. Виберіть файл NETPPPOE.INF і натисніть кнопку «Відкрити», далі натисніть «ОК». Почнеться процес копіювання файлів, в процесі установки кілька разів буде показано вікно з повідомленням, що програма не має цифрового підпису – завжди натискайте «Так».

windowsnt-5
windowsnt-6
windowsnt-7
windowsnt-8

Після завершення установки перевірте наявність встановленого компонента. Можливо, для роботи з’єднання буде потрібно зняти галочки з усіх компонентів, крім «PPP Over Ethernet Protocol». Перейдіть в папку з розпакованим файлами з архіву (в нашому прикладі – C: \ PPPoE), запустіть файл RASPPPOE.exe, у вікні натисніть «Create Dial-UP connection for the selected Adapter». На робочому столі з’явився ярлик підключення.

windowsnt-9
windowsnt-10

Запускаємо ярлик і натискаємо внизу кнопку «Властивості». Перейдіть у вкладку «Безпека», вибираємо «Додаткові (вибіркові параметри)» і натискаємо «Параметри ..». Вибираємо “Шифрування даних” – необов’язкове. Встановлюємо галочку – “Протокол перевірки пароля (CHAP)”. Натискаємо кнопку «ОК».

windowsnt-12
windowsnt-13_1

Зберігаємо налаштування, в головному вікні підключення вводите ім’я користувача (login) і пароль (password).

 

На цьому настройка з’єднання завершена.

-+

Перезвоните мне