Вверх

«Програма Бонус-Бриз» або як заощадити!

Програма «Бонус-Бриз»

 

1. Програма Бонус-Бриз Діє для абонентів – фізичних осіб, Які отримуються послуги телебачення, аналогового і / або цифрового, и інтернету від ТОВ ТРК Бриз, и оплачуються місячні пакети без переріва.В облікового запису абонента «Сума на Рахунку» є два параметри «Гривні »и« Балі ».

 

2. За кожні повні 10 (Десять) гривень, проведені абонентом в оплату місячного пакета, на рахунок абонента зараховується 1 бал (тільки цілими числами, без дробів). Бали нараховуються тільки за гривні, проведені в оплату місячних Пакетів після закінчення дії цих Пакетів в останній день календарного місяця, в якому діяли Пакети.

 

3. Накопичені бали можуть бути використані абонентом для оплати Пакетів телебачення, аналогового і / або цифрового, Інтернету і Виділеного IP-адреси. Оплата балами за виділений IP-адреса не може бути проведена без оплати за Інтернет-пакет. Один бал умовно прирівнюється до однієї гривні, але бали не конвертуються в гривні. Бали можуть бути використані в оплату Пакетів, тільки якщо їх кількість відповідає вартості обраних Пакетів в гривнях (за тарифами). При оплаті за Пакет гривні і бали не складаються, оплата або тільки гривнями, або тільки балами.

 

4. Розпоряджатися балами на своєму рахунку може тільки сам абонент через свій обліковий запис. У розділі “Активація послуги” та у відповідних графах абонент вибирає послугу (Пакет) і період (місяць). Зміна Пакета відбудеться тільки після закінчення терміну дії поточного Пакету. Якщо в поточному місяці у абонента немає сплаченого Пакета, абонент може активувати Пакет на поточний місяць, при цьому сума в балах за Інтернет-пакет в поточному місяці буде знято в розмірі повної вартості Пакета, незалежно від дати активації послуги.

 

5. Якщо від абонента в поточному місяці не надійшла оплата за Пакет, то після закінчення цього неоплаченого місяці відбувається автоматичне обнулення балів на рахунку абонента, незалежно від їх кількості. Нове накопичення балів на рахунку абонента починається після відновлення оплат і користування послугами.
 

6. Бали можна використовувати тільки в межах одного облікового запису.

Приклад дії програми Бонус-Бриз:
Абонент безперервно оплачує щомісячні Інтернет-пакети за 60 грн. Щомісяця, після закінчення дії Пакету, програма автоматично переводить на рахунок абонента 6 балів. Відповідно, через десять місяців безперервного користування послугами на рахунку абонента буде 60 балів. Ці 60 балів абонент може використовувати для оплати Пакету вартістю 60 гривень і одинадцятий місяць користуватися послугою Інтернету безкоштовно.

Перезвоните мне