Вверх

«Програма Бонус-Бриз» або як заощадити!


Програма «Бонус-Бриз»

Дія Бонус-Бриз поширюється тільки на пакети Інтернет або Інтернет+ТБ.

Використовувані терміни

  1. Бали – умовні одиниці, що формують бонусний рахунок абонента. Не конвертуються в гривню.
  2. «Бонус-Бриз» – офіційна назва програми лояльності для діючих абонентів компанії.
  3. Послуги / пакети послуг – це проведена провайдером діяльність, спрямована на задоволення потреб абонентів.

У чому полягає програма «Бонус-Бриз»

Мета програми «Бонус-Бриз»: економія коштів користувачів за рахунок їх безперервного використання послуг провайдера. Кожен абонент може обмінювати накопичені бали на діючі послуги (місячні пакети з надання доступу до телебачення та Інтернету).

Нарахування балів відбувається з розрахунку: 10 гривень = 1 бал. У розрахунок береться сума в гривнях, яка сплачується щомісяця за користування обраним пакетом. Нарахування балів відбувається в останній день місяця. При цьому кількість балів округляється. Наприклад, якщо абонент в місяць заплатив 162 гривні, то буде нараховано 16 балів. Для нарахування балів абонент повинен щомісяця оплачувати цікавлять його послуги. У разі переривання своєчасних щомісячних оплат, бали накопичені і закріплені за аккаунтом обнуляються.

Умови використання балів

1 бал при оплаті відповідає 1 гривні. Підсумувати бали і реальні гроші не можна – потрібно мати всю суму балів для оплати послуги / пакета послуг, актуальна вартість яких вказана на сайті.

Як обміняти бали на послуги

Перевірка кількості балів і їх обмін на послуги здійснюються через Особистий кабінет на сайті компанії, в розділі “Оплата послуг”.

Приклад дії програми

Якщо абонент щомісяця оплачує послуги на суму 200 гривень, то через 10 місяців на рахунку абонента буде 200 балів. Їх можна обміняти на послугу, вартістю 200 гривень або менше (в рахунок наступного або будь-якого іншого місяця, за бажанням).

Перезвоните мне