Вверх

Самостійне налаштування IPTV на Смарт-телевізорі

Налаштування IPTV на Смарт-телевізорі

Smart TV – технологія, що дозволяє дивитися цифрове телебачення (IPTV) без приставки, тільки лише підключивши Ваш телевізор до мережі Бриз

smarttvlogo

Зверніть увагу! Налаштування мережі Інтернет «Бриз» та IPTV-трансляції для кожного виробника і покоління телевізорів з підтримкою функції «Smart» може відрізнятися і утримувати свої особливості, тому немає єдиної схеми настройки під всі телевізори. Тут наведено загальні відомості і поширені приклади, при дотриманні або на прикладі яких Ви зможете налаштувати підключення до мережі Інтернет «Бриз» та IPTV трансляцію на своєму телевізорі самостійно.

 

Основні моменти, які необхідно дотримуватися при налаштуванні з’єднання з мережею Інтернет «Бриз» та сервісу IPTV на телевізорах з функцією «Smart»:

1. Телевізор повинен підтримувати ці функції (дивіться в технічній документації, на сайті виробника або запитуйте на тематичному форумі).

1.1. Samsung: http://www.samsung.com/ru/support

1.2. LG: http://www.lg.com/ru/support

2. Топологія підключення до мережі Інтернет «Бриз».

Як правило, між обладнанням провайдера і телевізором використовується роутер, здатний передавати Інтернет і IPTV-сигнал.

Отже, щоб підключити телевізор Вам необхідно наступне:

– підключення до мережі Інтернет, оплачений пакет Інтернет або Інтернет + IPTV;

– роутер;

– кабель Ethernet достатньої довжини, щоб підключитися до роутера.

 

Схема проводового підключення зображена на малюнку нижче:

lgsmart-1_2

Для перегляду IPTV не варто використовувати дешеві і малопотужні моделі роутерів, а також передавати сигнал IPTV по WiFi. WiFi дуже чутливий до радіоперешкод, а малопотужні і низькобюджетні моделі роутерів часто не справляються з якісною передачею сигналу, все це призводить до нестабільного зв’язку з мережею Інтернет, розсипанням картинки і / або зависанням зображення і самого роутера.

3. Підключення до мережі Інтернет «Бриз» в настройках телевізора

Після того як Ви підключите кабель так, як було зазначено в прикладі, наступним кроком буде настройка мережі на телевізорі.

** Завідомо мається на увазі, що роутер налаштований і підключений до мережі інтернет «Бриз». Для настройки поширених моделей роутерів скористайтеся цим посиланням (посилання доступне тільки з локальної мережі «Бриз»), також звертаємо увагу, що не всі роутери підтримують передачу IPTV-сигналу.

3.1 Налаштування мережі через кабель на телевізорах Samsung:

3.1.1. На пульті дистанційного керування натисніть кнопку [MENU] або [MORE] (потім [MENU] на екрані телевізора, в моделях телевізорів 2013), в розділі [MENU] на екрані вибираєте розділ: «Мережа» -> «Налаштування мережі»

samsung-2-2-1

3.1.2. В меню вибору способу підключення вибираєте «Кабель» і натискаєте «Далі»

samsung-2-3-1

3.1.3. Чекаєте поки пройде перевірка підключення, повинна з’явитися строчка, як на картинці (або аналогічна), натисніть кнопку «Далі» чи «Ок».

samsung-5-3
samsung-4-1-2

Примітка: Телевізор повинен отримувати настройки мережі від роутера по DHCP (автоматично), за замовчуванням зазвичай так і стоїть, якщо раніше не вносили в налаштування мережі роутера / телевізора ніяких індивідуальних змін.

 

Якщо ви все зробили правильно, то ваш телевізор отримає доступ в мережу Інтернет.

 

3.1.4. Можливі варіанти вирішення при невдалій налаштування: – перевірити надійність з’єднання роз’ємів кабелю між роутером і телевізором – перезавантажити роутер. Якщо з’єднання і підключення все одно не встановлено, можливо, в настройках мережі телевізора варто отримання IP-адреси вручну, для перевірки пройдіть процедуру налаштування мережі заново (пункти з 3.1.1 по 3.1.3) до меню «Установка IP»

3-1

Перейдіть в «Установка IP», навпроти повинно бути виставлено «Отримати автоматично», якщо стоїть «Ввести вручну», необхідно змінити на «Отримати автоматично» (виконуйте цю рекомендацію, якщо у вашій внутрішній домашньої мережі не використовується ручна адресація).

samsung-61

– якщо все візуально підключено і налаштовано правильно зв’яжіться з технічною підтримкою провайдера, або запросіть кваліфікованого фахівця або нашого майстра, звернувшись до служби технічної підтримки. Також можете пошукати відповідь на тематичному форумі, є випадки, коли підключення до мережі вимагало нестандартних налаштувань параметрів в телевізорі.

 

Примітка: У рідкісних випадках для перегляду IPTV-трансляції МАС-адреса (фізична адреса) мережевого адаптера деяких телевізорів потрібно зареєструвати в нашій мережі. Адаптерів на телевізорі може бути кілька, цікавить МАС-адреса того, через який телевізор підключений до мережі. Для цього необхідно підключити будь-який пакет Інтернет + IPTV, подивитися МАС-адресу мережевого адаптера на екрані телевізора згідно вищеописаної інструкції в розділі «Налаштування мережі» .

samsung-5-2

Навпроти напису «МАС-адреса» Ви побачите шість пар символів, зв’яжіться зі службою техпідтримки 797-20-20, 729-11-22 (багатоканальний, цілодобово) або через сервіс «онлайн техпідтримка» і продиктуйте їх .

4. Для налаштування IPTV-трансляції на телевізорах з функцією «Smart» без IPTV-приставки.

 

Необхідно завантажити / встановити додаток (віджет) для перегляду IPTV. У різних виробників додаток називається по-різному (дивіться на сайті виробника або тематичному форумі). Для деяких програм необхідно обов’язкове підключення до мережі Інтернет.

Поширені віджети

Samsung:

Peers TV (встановлення та налаштування)

Увага! Моделі 2010, 2011, 2012 і 2013 року мають різні інтерфейси і можуть відрізнятися пультами.

Перед встановленням програми (віджета) «Peers TV» переконайтеся, що ваш телевізор підключений до мережі Інтернет «Бриз». Як підключити телевізор і налаштувати мережу Інтернет в телевізорах Samsung з функцією «Smart», описано вище.

 

1. На пульті натиснути кнопку [SMART HUB]

pylt
me-app-1-2

2. У меню, на екрані виберіть розділ [Samsung Apps]

apps2
149897-48

3. Виберіть розділ “Відео” і знайдіть додаток «Peers TV»,

f11

Для швидкого пошуку програми ви також можете скористатися рядком пошуку, ввівши в нього назву програми, після чого натисніть на пульті кнопку [OK]

 

4. У меню, натисніть кнопку «Завантаження».

1389133042_2014-01-08-1385-1

5. Після встановлення на екрані з’явиться запит про запуск програми, натисніть «Запустити» або «Запуск».

111
samsung-smarttv13

При першому запуску програма автоматично визначить провайдера «Бриз»

img_0958-800x482

Для завантаження коректного плейлиста потрібно його прописати вручну. Натисніть на пульті зелену кнопку [B], на екрані відкриється меню з рядком для введення адреси до списку Параметри,

img_0961

впишіть ту адресу, що відповідає Вашому пакету IPTV. Посилання на плейлисти для перегляду IPTV (в залежності від сплаченого Вами пакету) можна знайти тут IPTV Player

 

Коли ви введете адресу, знову натисніть на пульті зелену кнопку [B], щоб зберегти введені налаштування; кілька секунд буде відбуватися завантаження актуального плейлиста, супроводжувана анімацією, після чого знову відкриється додаток з коректним плейлистом. Для вибору каналів на пульті використовуйте кнопки (сенсор) вліво або вправо.

 

Після установки, додаток «Peers TV» з’явиться у вікні «Мої Арр»

img_0956

BRIZ iptv (встановлення та налаштування) на телевізорах выпущених до 2012 року

Увага !!!
У ранніх моделях телевізорів Samsung, випущених до 2012 року, робота нашого застосування «BRIZ iptv” не гарантується.

Увага !!! Додаток «BRIZ iptv» встановлюється в режимі розробника (wwwelop)!

Якщо на Вашому телевізорі є додатки, які були встановлені в цьому режимі (налаштовували телевізор в магазині або знайомі), вони будуть скинуті під час налаштування програми.

Зверніть увагу !!!

На телевізорах різних років випуску вид «Меню» на екрані і спосіб входу в розділ «Меню розробника», відрізняються.

 

Налаштування моделей телевізорів SAMSUNG, випущених до 2012р.

 

1. На пульті натисніть кнопку [SMART HUB]

1-1

У меню, натисніть на пульті червону кнопку [А]

2-1

У меню, вибираєте поле «Обл. Запис Samsung »,

3-1

на ньому натискаєте на пульті кнопку [OK],

1369560338_ojk

за допомогою відкрилася клавіатури напишіть «wwwelop» і натисніть на пульті повторно кнопку [OK]

 

2. Натисніть на пульті кнопку [TOOLS]

4

В меню оберіть розділи «Налаштування» -> «Розробка»

5
6

В меню «Умови угоди про обслуговування» на пульті стрілкою [вліво] і кнопкою [OK] поставити галочку «Приймаю» і натиснути кнопку [OK].

7

Меню “Розробка”. Виберіть розділ «Налаштування IP-адреси серв.» перейдіть в нього кнопкою [OK] на пульті і у вікні введіть IP-адресу сервера: 172.17.24.14, після чого знову натисніть на пульті кнопку [OK]

91

У меню, виберіть «Синхронізація додатків користувача»

10-1

після появи таблички з написом «Повністю оновлено» натискаємо через пульт кнопкою [OK] «Завершена».

11-1

4. Після виконаної операції ви повернетеся назад в головне меню «SMART HUB», в якому з’явиться додаток «Briz IPTV». Після запуску програми виберіть рядок «Від Провайдера». Ваш телевізор готовий до перегляду IPTV «Бриз».

КЕРІВНИЦТВО КОРИСТУВАЧА ДОДАТКА BrizIPTV

1. Навігація

Навігація в додатку здійснюється кнопками на пульті Вгору / Вниз / Вліво / Вправо або на пульті з тачпадом аналогічними діями з сенсором, а так само гарячими кнопками, зазначеними в підказках. Для вибору потрібного пункту необхідно натиснути на пульті кнопку «Enter» (на пульті з тачпадом НАТИСНУТИ на сенсор).

 

Внизу на всіх «сценах» додатка є чорна смуга підказок по навігації в додатку. Її можливо відключати на всіх сценах. Зазвичай для включення / відключення використовується синя кнопка на пульті. На сцені перегляду каналів відключається автоматично, якщо всі спливаючі меню приховані.

 

Вийти з програми можна або натиснувши на пульті ДУ кнопку “Exit”, або натиснувши кнопку “Return” в меню.

pult_2-copy

1. Channel UP

2. Channel Down

3. Меню

4. Інфо

5. Кольорові кнопки

6. Return

7. Exit (на пульті 2 викликається натисканням кнопки Return)

8. More (присутній тільки на пульті 2. Викликає на екрані додаткове вікно, в якому можна знайти кнопки, які є на пульті 1, але немає на пульті 2).

Джойстик на пульті 1 має кнопки навігації вгору / вниз / вправо / вліво і кнопку Enter. На пульті 2 джойстик сенсорний, кнопку Enter замінює натискання на джойстик.

2. Меню

Спочатку програма має 3 пункту на екрані меню:

1. «ВІД ПРОВАЙДЕРА БРИЗ»

2. «ВВЕСТИ плейлист»

3. «ВВЕСТИ ДАНІ АВТОРИЗАЦІЇ»

instuction_menu_1

При введенні даних про плейлисті в розділі «ВВЕСТИ плейлист» в меню додасться пункт «збережені плейлисти». Внизу під цим пунктом буде відображено введений Вами адресу.

instuction_menu_2

Пункти меню «ВІД ПРОВАЙДЕРА БРИЗ» і «збережені плейлисти» переносять на сторінку перегляду каналів відповідно.

Пункти меню «ВВЕСТИ / ЗМІНИТИ плейлист» переносять на сторінку введення посилання на плейлист в форматі «*.m3u».

Пункт меню «ВВЕСТИ / ЗМІНИТИ ДАНІ АВТОРИЗАЦІЇ» переносить на сторінку введення логіна і пароля користувача.

УВАГА! Абонентам мережі Бриз вводити будь-які дані для авторизації не потрібно. Абоненти мережі Бриз авторизуйтесь на підставі MAC-адресу свого пристрою, з якого переглядають канали в нашій мережі. Тобто для перегляду каналів необхідно, щоб MAC-адресу пристрою був зареєстрований технічною підтримкою провайдера в облікового запису абонента.

2. Меню

Для введення даних використовується екранна клавіатура. Для її виклику необхідно вибрати поле введення даних за допомогою навігації на пульті ДУ (на вибраному полі замигает курсор), після чого натиснути на пульті ДУ кнопку «Enter».

 

Для зручності набору тексту на клавіатурі додатково присутні такі кнопки:

 • Del all – очищає поле введення
 • стрілка вліво – переміщує курсор на 1 символ вліво
 • стрілка вправо – переміщує курсор на 1 символ вправо
 • додаткові кнопки при введенні посилань

 

Так само екранна клавіатура реагує на натискання кольорових кнопок на пульті ДУ:

 • червона кнопка – видаляє 1 символ зліва від курсора
 • зелена кнопка – переміщує на наступний логічний елемент на сторінці
 • Return – переміщує на кнопку «СКАСУВАННЯ» на сторінці
instuction_server_2

4. Просмотр каналів

При вході на сторінку перегляду каналів відкривається список каналів і запускається перший канал в списку.

 

Для перемикання каналів можна використовувати список каналів, переміщаючись по ньому кнопками вгору / вниз і Channel UP / Channel Down на пульті ДУ і вибираючи потрібний канал кнопкою Enter або при закритому списку каналів використовуючи кнопки Channel UP / Channel Down.

 

Викликати список каналів можна натисканням на пульті кнопки Enter. Для того, щоб приховати список каналів можна використовувати один з наступних варіантів:

 • список каналів автоматично зникне через короткий проміжок часу
 • список каналів автоматично зникне при перемиканні каналу
 • якщо відкритий тільки список каналів його можна закрити кнопкою Return
 • натиснути на Enter на вже обраному каналі

 

Канали в списку каналів умовно розділені на сторінки. При використанні навігації кнопками вгору / вниз на пульті ДУ цього помітно не буде, канали будуть йти з першого по останній безперервним списком. Але для швидкого переміщення по списку каналів можна використовувати кнопки Channel UP / Channel Down для переходу на останній канал попередньої сторінки / перший канал наступної сторінки відповідно.

 

Так само якщо у виділеного телеканалу є телепрограма, то при його виділенні праворуч від нього з’явиться спливаюче вікно з поточною програмою і часом її закінчення.

instuction_tv_1

Під час перегляду каналів від провайдера можна додавати канали до списку обраних. Під час перегляду каналів з введеного плейлиста дана функція відсутня. Щоб додати канал до списку обраних є 2 варіанти:

 • вибрати той канал, який ви хочете додати в обране в списку каналів і натиснути на ньому жовту кнопку на пульті ДУ.
 • при прихованому переліку каналів натиснути на жовту кнопку на пульті ДУ, в обране додасться той канал, який в даний момент відтворюється.

 

Видалення каналів відбувається таким же чином як і додавання.

 

Після додавання / видалення каналу ви на короткий час отримаєте повідомлення про зроблений дії на екран, а також в списку каналів канал, який доданий до обраного змінить колір свого порядкового номера.

 

Вибрати для відображення в списку каналів тільки обрані можна вибравши відповідний жанр в списку жанрів. Сортування каналів в списку при цьому буде згідно їх послідовності в загальному списку каналів.

 

Як було згадано вище, додаток підтримує сортування каналів за жанром. Для того, щоб викликати список доступних жанрів необхідно натиснути червону кнопку на пульті ДУ. Приховати список жанрів можна декількома способами:

 • автоматично ховається через короткий проміжок часу
 • ховається при виборі жанру для сортування
 • ховається натисканням червоної кнопки або Return на пульті ДУ

 

Список жанрів доступний для вводиться плейлиста в тому випадку, якщо плейлист містить цю інформацію.

instuction_tv_3

Для користувачів також є меню налаштувань. Викликати його можна натисканням синьої кнопки на пульті ДУ. Приховати це меню можна або кнопкою Return або синьою кнопкою на пульті ДУ. В даному меню можна перемикати звукову доріжку на каналах (де це можливо) і перейти в меню налаштувань аудіо та зображення телевізора.

 

Для перемикання звукової доріжки виберіть даний пункт в меню налаштувань і використовуйте кнопки вліво / вправо на пульті ДУ. Якщо даний канал підтримує перемикання доріжок, поруч з номером виведуться відповідні стрілки, що показують можливі напрями перемикання.

 

Перехід в необхідні настройки телевізора здійснюється натисканням кнопки Enter на пульті ДУ на потрібному елементі. Вийти з цих налаштувань можна натисканням кнопки Return на пульті ДУ.

instuction_tv_5

Вивести додаткову інформацію про поточний канал можна натисканням кнопки Info на пульті ДУ. Ця інформація автоматично зникне через кілька секунд або можете приховати її вручну повторним натисканням Info.

 

У додатковій інформації виводиться час і дата, назва каналу, і його номер, коротка телепрограма.

instuction_tv_2

Переглянути повну телепрограму для каналу, можна натисканням зеленої кнопки на пульті ДУ. Ховається вона або зеленою кнопкою, або кнопкою Return.

 

Залежно від кількості програм телепрограма ділиться на колонки від 1 до 4 штук. Якщо ж телепрограма все одно не вміщується на одному екрані, то її можна перегорнути вгору / вниз відповідними кнопками на пульті ДУ, про що підкажуть відповідні стрілки в правій частині телепрограми.

 

Та програма, яка транслюється в даний момент, буде виділена зеленим кольором часу її початку.

 

Телепрограма надається на поточний тиждень з понеділка по неділю. Переключити перегляд на інший день можна натисканням кнопок вліво / вправо на пульті ДУ відповідно. Перемикання зациклено на тиждень. Поточний день позначається словом «Сьогодні» праворуч від дати.

instuction_tv_62

LG:

SS IPTV

Simple Smart IPTV – це одне з найбільш популярних Smart TV додатків Росії, України і Білорусії. SS IPTV стало першим додатком LG Smart World, котра надала своїм користувачам можливість перегляду IP-телебачення.

 

Запуск SS IPTV з USB Flash на ТБ LG

Прошивка вашого телевізора повинна бути оновлена ​​до актуальної версії. Перевірити оновлення можна з меню налаштувань. Телевізор повинен бути підключений до мережі інтернет, і ви повинні бути авторизовані під аккаунтом LG.

 

Скачайте архів додатки за посиланням “Завантажити SS IPTV для USB Flash” яка розташована в кінці цієї статті. Розпакуйте його на USB флешку зі збереженням структури каталогів архіву. Пояснення для користувачів Windows: якщо ваша USB флешка отримала позначення E: \ то після розпакування фалів на флешці повинна бути сл. структура каталогів: E:\lgapps\installed\137818\. У каталозі “137818” розташовуються файли цифрових підписів додатки і 4 картинки – іконки. Переконайтеся що ви розпакували додаток правильно перед тим як приступати до запуску на LG Smart TV.

 

Додаток запускається тільки з флешки і не встановлюється на ваш телевізор (тобто для того що б користуватися додатком SS IPTV, флешка з ним повинна бути вставлена ​​в ваш телевізор).

 

Для телевізорів лінійки 2011 року:

netcast20_usbscreen_01
netcast20_usbscreen_02
netcast20_usbscreen_03

Для телевізорів з одним USB портом з’явилася можливість запускати додатки з “USB Flash” (або просто флешка) починаючи з оновлення SDK 1.05, тобто якщо ви маєте телевізор LG Smart TV лінійки 2011 року, то вам дуже важливо мати останню версію прошивки. Вставте USB Flash в порт, позначений як “AppTest” (для телевізорів з декількома USB портами). Потім перейдіть в “My Apps”, у вас повинна з’явитися стрілочка “вправо”. По кліку на неї ви перейдете до додатків на “USB Flash”. Майте на увазі що під час першого підключення “USB Flash” телевізор підвисає на кілька хвилин, в цей час він підключається до сервера LG і перевіряє додаток з USB Flash. Якщо ви побачите помилку (-5), то спробуйте відключити “USB Flash” на кілька хвилин і підключити її знову.

Для телевизоров линейки 2012-х и 2013-х годов:

netcast30_usbscreen_01
netcast30_usbscreen_02
netcast30_usbscreen_03

5. У додатку потрібно вказати шлях до списку Параметри того пакету IPTV, яким ви користуєтесь.

 

Зверніть увагу! Програмне забезпечення ваших телевізорів і додатків (віджетів) розробляється не нами, а сторонніми розробниками або виробниками техніки. Після перепрошивки або оновлення програмного забезпечення «Smart» телевізора додатки можуть перестати функціонувати і вимагати оновлення, перевстановлення або змінити свою назву в списку додатків (необхідно дивитися на тематичному форумі або сайті виробника).

 

Якщо самостійно налаштувати не виходить, ви можете скористатися послугами нашого фахівця.

Перезвоните мне